نحوه‌ی تمدید اشتراک ماهانه برای اعضا

اگر عضو سایت هستید، با مراجعه به حساب کاربری و بخش «سطح عضویت» می‌توانید از زمان انقضای عضویت خود مطلع شوید. همچنین حدود ۵ تا ۱۰ روز مانده به پایان اشتراک‌تان، یک ایمیل یادآور تمدید اشتراک برای شما ارسال می‌شود.

در صورتی که می‌خواهید برنامه غذایی و/یا برنامه ورزشی جدیدی در ماه بعدی دریافت کنید، باید اشتراک ماهانه خود را تمدید کنید. برای این کار باید به حساب کاربری و سپس بخش «سطح عضویت» مراجعه کنید. سپس گزینه‌ی «تمدید/تغییر» را انتخاب کنید.

در بخش «تمدید/تغییر» می‌توانید عضویت خود را تمدید، ارتقا یا تنزیل بدهید. از طریق منوی کشویی که در مقابل عبارت «نام پکیج» قرار دارد، می‌توانید پکیج مورد نظر خود را انتخاب کرده و دکمه‌ی تایید را بزنید.

برای پرداخت هزینه‌ی پکیج، می‌توانید از طریق درگاه پرداخت زرین پال اقدام کنید که یکی از بهترین و معتبرترین درگاه‌های پرداخت واسطه در ایران است. همچنین می‌توانید گزینه‌ی کارت به کارت را انتخاب کنید و بعد از واریز وجه از طریق کارت‌های عضو شتاب، مشخصات فیش خود را در سایت ثبت نمایید. پیشنهاد ما این است که از درگاه پرداخت اینترنتی استفاده کنید تا روند تمدید اشتراک شما سریع‌تر انجام شود.

اگر می‌خواهید هزینه پکیج را به صورت کارت به کارت واریز کنید، گزینه‌ی «کارت‌به کارت» را انخاب کرده و دکمه‌ی تایید نهایی را بزنید (این دکمه کمی پایین‌تر واقع شده و در تصویر بالا مشخص نیست). بعد از تایید به صفحه‌ی زیر هدایت می‌شوید:

در این صفحه شماره کارت فیت اند فان ثبت شده است. شما باید لطف کنید و هزینه‌ی پکیج انتخابی را به این شماره کارت واریز فرمایید. بعد از این کار، باید زحمت بکشید و اطلاعات رسید کارت به کارت را در این صفحه وارد کنید.

توجه: لازم نیست بلافاصله پرداخت را انجام دهید. در این صفحه به شما لینکی ارائه می‌شود که می‌توانید تا حداکثر ۲۴ ساعت بعد به آن لینک مراجعه کنید و اطلاعات رسید کارت به کارت را در سایت وارد کنید. فقط این لینک را در جایی ذخیره کنید تا بعداً بتوانید به آن دسترسی داشته باشید.


من لینک ثبت رسید کارت به کارت را گم کردم ولی هزینه را واریز کردم. چکار کنم؟

ایرادی ندارد. در این صورت دو راه پیش روی شماست:


اگر از طریق درگاه پرداخت هزینه پکیج را بپردازید و پرداخت شما موفقیت آمیز باشد، به صفحه‌ی زیر هدایت می‌شوید.

سایر آموزش‌های فیت اند فان

0 پاسخ

ممنون که مطالعه کردید. نظری ندارید؟

اگر از این نوشته لذت بردید، نظرتون رو با ما به اشتراک بگذارید 💚
ممنون که مشارکت می‌کنید 🍏

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *