نحوه‌ی درخواست رژیم غذایی بدون عضویت

اگر عضو سایت نیستید و نمی‌خواهید عضو شوید، اشکالی ندارد! می‌توانید بدون عضویت در سایت درخواست برنامه غذایی و ورزشی خود را ثبت کنید. برای این کار می‌توانید باید فرم درخواست رژیم مهمان را تکمیل کنید. بعد از تکمیل فرم، برنامه غذایی و ورزشی شما به تلگرام یا واتساپ شما ارسال می‌شود.

با کلیک روی دکمه‌ی بالا، وارد فرم درخواست رژیم می‌شوید. این فرم ۷ مرحله دارد و هر مرحله از سوالاتی تشکیل شده که در نوشتن یک برنامه غذایی هرچه بهتر و مناسب‌تر برای شما، به مشاورین ما کمک می‌کنند. یکی از مراحل فرم درخواست رژیم غذایی مهمان را در پایین می‌بینید.

ذخیره و تکمیل در آینده

همانطور که مشاهده می‌کنید در پایین فرم عبارتی تحت عنوان «ذخیره و تکمیل در آینده» وجود دارد. با استفاده از این گزینه می‌توانید مراحلی که طی کردید را ذخیره کرده و بعداً برای تکمیل آن اقدام کنید. با کلیک روی عبارت «ذخیره و تکمیل در آینده» به صفحه‌ی زیر هدایت می‌شوید و توضیحات تکمیلی در اختیار شما قرار می‌گیرد.

این لینک را در محلی امن ذخیره کنید چون اگر آن را گم کنید، دیگر قابل بازیابی نیست. همچنین اگر آدرس ایمیل خود را در این صفحه وارد کنید، لینک تکمیل فرم برای شما ایمیل می‌شود.

پرداخت

بعد از تکمیل فرم، در مرحله‌ی پایانی به مرحله‌ی پرداخت می‌رسیم. در این مرحله باید یکی از پکیج‌های چهارگانه ما را انتخاب کنید. برای پرداخت هزینه پکیج می‌توانید از طریق درگاه پرداخت زرین پال یا از طریق کارت به کارت اقدام کنید. در صورتی که درگاه پرداخت را انتخاب کنید، بعد از تایید به صفحه‌ی درگاه هدایت می‌شوید و باقی مراحل مثل پرداخت اینترنتی در سایر سایت‌ها است.

اگر گزینه‌ی کارت به کارت را انتخاب کنید، موارد زیر برای شما ظاهر می‌شوند و شما باید تصویر رسید کارت به کارت را برای ما آپلود کنید یا اطلاعات رسید کارت به کارت را به صورت دستی ثبت کنید.

توجه: اگر در همان لحظه نمی‌توانید مبلغ را واریز کنید، لطفاً فرم درخواست رژیم را ذخیره کنید و بعد از واریز وجه، از طریق لینک ارائه شده، فرم را تکمیل و ارسال کنید.


سوال: من فرم را پر کردم ولی اطلاعات واریز وجه را اشتباه وارد کردم یا وارد نکردم، حالا چه کار کنم؟

ایرادی ندارد. در این صورت دو راه پیش روی شماست:


بعد از تکمیل فرم درخواست رژیم غذایی

بعد از تکمیل فرم و پرداخت هزینه پکیج انتخابی، باید شکیبا باشید تا اطلاعات شما توسط متخصصین ما بررسی و برنامه ورزشی و غذایی شما نوشته شود. خیلی زود کارشناسان ما با شما تماس می‌گیرند و شما را در جریان مراحل بعدی قرار می دهند. اگر به هر دلیل نیاز به کمک یا پشتیبانی داشتید، می‌توانید از طریق راه‌های زیر اقدام کنید:


سایر آموزش‌های فیت اند فان

0 پاسخ

ممنون که مطالعه کردید. نظری ندارید؟

اگر از این نوشته لذت بردید، نظرتون رو با ما به اشتراک بگذارید 💚
ممنون که مشارکت می‌کنید 🍏

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *