درباره فیت اند فان

گروهی از پزشکان و کارشناسان تغذیه که تلاش می‌کنند براساس آخرین یافته‌های علمی، بهترین رژیم‌های غذایی لاغری، چاقی و حفظ وزن ایده آل را به صورت اختصاصی به همراه عزیزشان ارائه دهند.

کاهش وزن «پایـــدار»

وقتی در مورد رژیم و وزن صحبت میشه، قضیه مهمتر از یک سری عدد و لیست غذاها هست؛ ما با یک انسان با بسیاری از ویژگی‌های پیچیده مثل فکر و روان، فرهنگ، عادات و سلیقه‌های غذایی، وضعیت اقتصادی و اجتماعی سر و کار داریم. برای همین بیشتر رژیم‌های کاهش وزن، برمی‌گردند و نهایتا حتی ممکنه وزن شما بیشتر از قبل هم بشود. ولی ما سعی می‌کنیم تغییرات وزن به شکلی باشند که شادابی را از شما نگیرند و همچنین پایدار باشند.
مجموعه‌ی Fit and Fun در سال ۱۳۹۸ با هدف نگاهی کلی و جامع به تمامی این جنبه‌ها تشکیل شده‌است. سلامتی شما مهمترین اولویت مجموعه‌ی فیت اَند فان است.
0
سال تجربه
در طی سال‌ها همواره با آموزش عمومی در شبکه‌های مجازی و مشاوره تخصصی در کنار شما بودیم.
0
پزشک و کارشناس
تیم ما از کارشناسان تغذیه و پزشکان متخصص تغذیه و رژیم درمانی تشکیل شده‌اند.
0
مراجع
افتخار ما همراهی با عزیزانی است که توانستیم کمکی در رسیدن به اهداف وزنی‌شان داشته باشیم.

تناسب اندام، شادابی و خوشحالی

تخصص ما کمک کردن به شما برای رسیدن به تناسب اندام ایده‌آل است.

برنامه‌ی غذایی اختصاصی

برنامه‌های غذایی ما کاملا شخصی هست و بر اساس شرایط بدن شما واصول تغذیه‌ای تنظیم میشه. تمام خوراکی‌های رژیم رو خودتون انتخاب میکنین و قراره خوشمزه لاغر بشین!

غذاهای رژیمی متنوع

اگه از غذاهای معمولی خسته شدین و یه کم تنوع میخواین، ما براتون صدها مدل دستور غذای رژیمی آماده کردیم که هم خوشمزه و رژیمی هستن، هم با ذائقه‌ی ما سازگارند.

ورزش در خانه

اگه دوست دارید که ورزش کنید ولی باشگاه ورزشی نزدیک خونتون نیست، یا وقت و حوصله‌ش رو ندارید، ما براتون بیش از پنجاه فیلم ورزشی آماده کرده‌ایم که همه‌ در خونه به راحتی قابل انجام هستند.

رفع چاقی موضعی

اگه دوست دارین یک قسمت خاص از بدنتون (مثل ران‌ها) بیشتر لاغر بشه و شکل بهتری بگیره، ما براتون بیش از پنجاه ورزش مخصوص آماده کرده‌ایم که خیلی کمک کننده هست.

سلامت روان و آرامش

وضعیت فکر و روان ما خیلی به وزن بدن ما ارتباط داره (مثل پرخوری عصبی). مشاورین ما کاملا با این مسائل آشنا هستند و در صورت لزوم، راهنمایی‌های مناسب رو انجام می‌دهند.

سبک زندگی سالم

برنامه‌های غذایی فقط برای لاغری و شکل ظاهری بدن ما نیستند. بلکه ارتباط خیلی مهمی با سلامتی ما دارند. ما به شما کمک می‌کنیم که سبک زندگی سالمی داشته باشید و از بیماری‌های مختلف پیشگیری کنید.

با بنیان گذاران فیت اند فان آشنا شوید

دکتر امیررضا صمدی

پزشک و متخصص رژیم درمانی

دکتر پریا شمس

پزشک و متخصص رژیم درمانی

دکتر بشری فرضی

متخصص تغذیه

۲۰٪ تخفیف برای اولین رژیم شما

حالا که با فیت اند فان آشنا شدی، ما رو دوست خودت بدون و این هدیه ناقابل ۲۰٪ تخفیف رو برای اولین رژیمی که درخواست می‌کنی از ما بپذیر.